Установка стабілізатора напруги в Одесі

ТОВ «СК Енергія» віконує установку стабілізаторів напруги однофазного і трифазного типів для приватних і юридичних осіб. Монтажники компанії виконали біліше ніж 100 установок стабілізаторів по Одесі і одеської області тільки за 2011 рік.

Що необхідно знати перед установкою стабілізатора?

  1. встановлення стабілізатора напруги в одесіОсновним завданням перед установкою стабілізатора, як не банально це прозвучить, є правильний вибір самого стабілізатора напруги. Для цього необхідно надати менеджерам компанії інформацію про мінімальний і максимальний рівень напруги у мережі, а також потужність приладів, які можуть працювати одночасно.
  2. Перетин ввідного кабелю та його тип (алюміній або мідь).
  3. Номінал автоматичного вимикача (Ампер) на вступному розподільному щиті (пробки, старе найменування).

Знаючи всі необхідні дані, наші фахівці зможуть попередити вас про те, що необхідно закупити перед проведенням установки стабілізатора напруги, адже часто буває так, що номінал ввідного автоматичного вимикача нижче, ніж це необхідно на практиці, для нормальной роботи пристрою. Рідше, але іноді необхідно міняти кабель, якщо він має менший перетин, ніж необхідно.

Варто пам'ятати про те, що якщо ви встановлюєте стабілізатор самостійно, вам необхідно отримати консультацію у менеджерів компанії, які допоможуть розрахувати мінімальний перетин кабелю і номінал ввідного автоматичного вимикача.

Слід пам'ятати перед установкою стабілізатора:

При невідповідному перерізі кабелю на вводі, може виникнути загроза загоряння проводки!
При невідповідному номіналі ввідного автоматичного вимикача, робота стабілізатора може бути порушена!